LED osvetlenie

Navigácia: LED-OSVETLENIE >

LED Solution COB LED pásik 10W / m 24V s krytím IP54 Farba svetla: Denná biela 191295

Značka: LED Solution

Kategória: Bydlení a doplňky | Osvětlení | Dekorativní osvětlení | LED pásky

Popis:

COB LED pásiky sú zaliate v luminofore, vďaka ktorému svietia rovnomerne a zvýši sa ich vyraďovací uhol.

Skvelé parametre a prémiová záruka 5 rokov sú u týchto pásikov samozrejmosťou. Na rozdiel od nekvalitných LED pásikov, ty naše nestrácajú rýchlo svoju svietivosť a nehrozí náhodné zlyhanie jednotlivých LED diód.

Z výkonu 10 W/m produkuje pásik až 1100 lm/m. Hustota LED diód je 480 ks/m, takže pásik svieti rovnomerne po celej svojej dĺžke. Tento pásik je potrebné nalepiť do hliníkové lišty z dôvodu odvodu tepla z LED diód. Všetky naše pásky sú vybavené samolepiacou fóliou 3M 300LSE, ktorá dokonale priľne k podkladu. Ten musí byť hladký a je potrebné ho pred lepením poriadne odmastiť.

Pásik dosahuje krytie IP54čo znamená, že je krátkodobo chránený proti striekajúcej vode a prachu. Všetky nami ponúkané LED pásiky sú stmievateľné.

Uvedená cena je za 1 meter LED pásku. Štandardné návin na kotúči je 5 metrov. Snažíme sa pásky krátiť tak aby ste na Vami objednané dĺžke mali už napájané prívodné káble, pásik však môže doraziť aj bez nich. Preto odporúčame využiť širokú ponuku napájacích konektorov.

Ak budete zapájať dlhší kus LED pásky ako je 5 metrov, odporúčame pásik napájať z oboch jeho koncov, nehrozí tak viditeľná strata svietivosti.

LED pásik dosahuje vynikajúce hodnoty vernosti farieb a to CRI vyššia ako 90. CRI vyjadruje vplyv hodnoteného svetla na skreslenie farieb objektov pod ním v porovnaní s referenčným svetlom - čím nižší je index, tým väčšie je skreslenie farieb.

CRI lentilky

Ak si neviete rady s montážou LED pásku, využite náš návod tu.

Najčastejšie použitie tejto pásky: ako hlavné a dekoratívne osvetlenie, osvetlenie kuchynskej pracovnej dosky, v sadrokartónových podhľadoch ako nepriame osvetlenie, v pracovniach a kanceláriách, na chodbách, pri osvetlení výkladov, osvetlenie šatní, schodísk, stropov, vitrín, políc, zrkadiel, tovaru v obchodoch a výkladoch, exponátov v múzeách alebo štýlové osvetlenie v baroch.


Parametre:

Farba svetla: Denná biela
Krytie: IP54
Pracovná teplota: -25°C až max. 60°C
Svetelný tok: 920 lm/m
Svetelný tok: 1050 lm/m
Svetelný tok: 1100 lm/m
Vstupné napätie: DC 24 V
Vyžarovací uhol: 180°
Výkon: 10 W/m
Životnosť: až 50 000 hodín
Index podania farieb (CRI): >90Ra
Počet LED: 480 LED/m
Deliteľnosť: každých 5 cm
Šírka pásiku: 10,4 mm
Výška pásiku: 2 mm
Návin na kotúči: 5 m
Farba svetla: teplá biela
Farba svetla: denná biela
Farba svetla: studená biela
Teplota chromatickosti: 2700 K
Teplota chromatickosti: 4000 K
Teplota chromatickosti: 6500 K
Záruka: 5 rokov

Cena:
10.29 EUR s DPH
KúpiťNaspäť

f share


...