LED osvetlenie

Navigácia: LED-OSVETLENIE >

LED Solution LED verejne osvetlenie 120W

Značka: LED Solution

Kategória: Osvětlení | LED osvětlení

Popis:

Vyvinuli sme vlastné svietidlá pre verejné osvetlenie. Jedná sa o zákazkovú výrobu v Českej republike. Vďaka tomu sme schopní ručiť za kvalitu 5-ročnou zárukou. Lampy osadzujeme LED čipy Cree v kombinácii so zdrojmi Mean Well, čo zaručuje prvotriednu kvalitu svetových lídrov. Svietidlá sú vyrábané s ohľadom na maximálnu životnosť a jednoduchý servis bez nutnosti demontáže. Svietidlá sme schopní vybaviť stmievacím systémom či rôznorodými optickými šošovkami.

Vysoká úspora oproti výbojkovým svietidlám, pouličného osvetlenia. Svetlo je skvele rozptýlené vďaka optickej šošovke. Celohliníkové telo slúži ako chladič celou svojou plochou, tým je dosiahnuté dlhej životnosti až 50 000 hodín. Po zapnutí svieti ihneď na 100%, nebliká ani nevydáva nepríjemné zvuky. Jednoduchá montáž na výložník.

K týmto LED svietidlám vypracujeme svetelný projekt. Spočítame kalkuláciu úspor. Pomôžeme s financovaním a získaním dotácie. Po dohovore svietidlo požičiame na odskúšanie. Zaístime montáž.. Svietidlo vyrobíme podľa požiadaviek zákazníka.


Parametre:

Farba tela: šedá
Hmotnosť: 11,2 Kg
Krytie: IP65
Materiál: hliník + sklo
Pracovná teplota: -20 - 40°C
Rozmery: 880 x 380 x 180mm
Svetelný tok: 14 400lm
Teplota chromatičnosti: volitelná
Typ LED čipu: Cree
Vstupné napätie: AC 230V
Výkon: 120W
Index podania farieb: Ra>70
Stmievateľnosť: voliteľná
Trieda spotreby: A++
Farba svetla: denná biela
Vyžarovací uhol: 120°
Životnosť: až 50 000h
Certifikácia: CE, RoHS
Záruka: 60 mesiacov

Cena:
475.25 EUR s DPH
Naspäť

Reklama: